ÜRÜNLERİMİZ

ÜRÜN GRUPLARI

Epson Ev Sineması Projeksiyon

Epson Kurumsal Projeksiyonlar

Epson Profesyonel Projeksiyonlar

Epson Kısa Mesafe Projeksiyon

EPSON EH-TW7300 4K FULL HD PROJEKSİYON CİHAZI

Fiyatı: 43.542 TL
SATIN AL
 
 

Diğer Özellikler

EPSON EH-TW7300 4K FULL HD PROJEKSİYON CİHAZI

Bu güçlü Epson EH-TW7300 Projeksiyon Cihazı ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. 160.000:1 dinamik kontrast oranı, zenginleştirilmiş 4K teknolojisi, 3LCD teknolojisi, Full HD, UHD BD ve HDR desteği ile son derece yüksek kaliteli görüntüler sunan Epson EH-TW7300  Motorlu optikleri sayesinde kurulumu ve projesksiyon görüntü yönetimini de oldukça kolaylaştırır.
 
Epson EH-TW7300 ile En üst düzey görüntü kalitesinin keyfini çıkarın
Full HD, UHD BD ve HDR desteği sayesinde Epson EH-TW7300 pojeksiyon cihazı ve zenginleştirilmiş 4K Projeksiyon Cihazı ile ev sineması deneyiminizi canlandırın. Epson'un 3LCD teknolojisini kullanan EH-TW7300 Projeksiyon Cihazı, 2.300 lümen gücünde eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ile parlak ve canlı renkler üretir. Ayrıca, 160.000:1 değerindeki yüksek kontrast oranı sayesinde ürettiği koyu siyahlar ile gölgede dahi ayrıntıları oldukça belirgin bir şekilde seçebilirsiniz. Kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Geliştirme özelliği sayesinde görüntülerin keskin ve pürüzsüz olmasını sağlarken, en hızlı aksiyonlar dahi kolaylıkla gösterilir. Bunun yanı sıra, bu Projeksiyon Cihazı yüksek çözünürlüklü 2D filmleri 3D içeriğine dönüştürür.
 
Kolay ve sağlam kurulum
Epson EH-TW7300 uzun lamba kullanım ömrü sayesinde seyrek değişim yapıldığından önümüzdeki yedi yıl1 boyunca her gün filmleri büyük ekranda izleme deneyimini yaşayabilirsiniz. Bu Projeksiyon Cihazı, güçlü 2.1x optik yakınlaştırma, güçlü odaklama ve güçlü ±%96,3 dikey ve ±%47,1 yatay lens kaydırma da dahil olmak üzere kurulumu basitleştiren ve kesinleştiren motorlu optikler sayesinde kolay kullanım amacıyla tasarlanmıştır.
 
Epson EH-TW7300 ile En sevdiğiniz filmleri yönetmenin tasarladığı şekilde izleyin
Lens hafızasına on adede kadar farklı konum ekleyebilir ve böylece tek bir düğmeye dokunarak doğru en/boy oranını seçebilirsiniz.

EH-TW7300 Temel Özellikleri

·         Yüksek performanslı ev sineması: Zenginleştirilmiş 4K, Full HD, UHD BD ve HDR desteği
·         Pürüzsüz, hızlı hareket eden aksiyon: Kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Arttırma
·         Gelecek 7 yıl boyunca her gün bir film izleyin1: Eko modunda 5000 saatlik lamba ömrü
·         Tamamen motorlu optikler: Güçlü yakınlaştırma ve lens kaydırma
·         Geniş lens kaydırma: Dikey ±%96,3 ve yatay ±%47,1
Epson EH-TW7300 veri sayfası
 
Epson EH-TW-7300, Epson projeksiyon, EH-TW7300 projeskiyon cihazı, EH-TW7300 ev sinema projesksiyon, projektor, projeksiyon cihazı, epson türkiye, epson istanbul, epson bayi, epson projeksiyon sistemi, full hd projeksiyon, EH-TW9300 4K projeksiyon, 3D, Ev sinema projeksiyon cihazı, Ev sinema sistemi, projeksiyon sistemi, projektor, projeksiyon cihazı, projector, EH-TW7300,
© Tüm Hakları Saklıdır. EPSON & İDESİS Mühendislik